logo


Life coaching

Kto to taki szczęściarz? – Ktoś, kogo posądzamy o szczególnie dobre układy z losem, kto ma rękę do szczęśliwego trafu. Tymczasem szczęściarze mają swoje strategie sukcesu. Możesz je odkryć, naśladować, twórczo rozwinąć
i wreszcie realizować z powodzeniem ubogacając i kształtując swoje własne życie. W dowolnym momencie możesz realizować wszystkie swoje uświadomione, a nawet ukryte pragnienia.
 

Masz wszystko co potrzebne by działać efektywnie, ale czasami nie wiesz jak z tego skorzystać. Zawsze dokonujesz najlepszych dostępnych Ci wyborów, jednak nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Potrzebne Ci wsparcie, nowa perspektywa.

Misją Life coacha jest danie Ci nowej perspektywy, zainspirowanie do autorefleksji i wdrożenia korzystanej dla Ciebie zmiany. Gdy się nad tym zastanowimy możemy swobodnie powiedzieć, że to zaproszenie do wspólnej podróży gdzie coach będzie Twoim przewodnikiem.
Celem Life coacha jest przyłączenie się do Ciebie, wsłuchanie się w Twój świat i wykorzystanie Twojej siły. Coach nie jest arbitrem arbitrem, ani mentorem, ani interpretatorem...  Zamiast tego przyłączy się i wykorzysta to, co przyniesiesz ze Sobą.
 

We wspólnej podróży czasami wykorzystamy siłę metafory, czasami siłę słowa a innym razem moc symbolu. Zaprosimy do współpracy Twój umysł nieświadomy i stopniowo odkryjemy to co dla Ciebie ważne w życiu.

Będzie o zmianie, która jeszcze przed chwilą wydawała się niemożliwa. Z nowymi rzeczami bywa jak z ogrami i jak z cebulą – tajemnica jest ukryta pomiędzy warstwami. Nic nie jest takie jakie z początku się wydaje.


Jednym słowem coaching nie jedno ma imię.
Już teraz sprawdź, co będzie znaczył dla Ciebie?


Jeśli są Państwo zainteresowani Life coachingiem – prosimy o kontakt
 Jesteś w: start  >> Coaching  >> Life coaching