logo


Aktualności

 • Serdecznie zapraszamy 26. listopada 2019 r. do Szczecina! Podczas konferencji dla kadry zarządzającej szkół i placówek oświatowych organizowanej przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Anna Brzosko opowie o tym: „Jak dyrektor szkoły może stać się liderem?
  Szczegóły tutaj

   
 • 16. listopada 2019 r. zapraszamy do Oleśnicy na Konferencję z cyklu "Rozbijalnia Szklanych Sufitów" podczas której Anna Hildebrandt-Mrozek będzie poruszać temat: "Kompetencje przyszłości a współczesna teraźniejszość". Szczegóły tutaj
   
 • Serdecznie zapraszamy 23 października 2019 r. do Powiatowego Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy na Konferencję pt. "Pasja, profesja, powołanie" zorganizowaną w ramach XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Podczas konferencji Ania Hildebrandt-Mrozek będzie mówić na temat: "Praca z pasją - na ile to możliwe?"
   
 • 21 października br. zapraszamy do  zapraszamy do Skierniewic! Tam, podczas konferencji „Pasja, profesja, powołanie” organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Skierniewicach Ania Hildebrandt-Mrozek będzie mówić o szczęściu w pracy: "Pasja pracy –praca z pasją. Jak odnaleźć sposób na szczęście w pracy?"
   
 • 2 października 2019 r., w Raciborzu, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Dydaktyczna pt. "Edukacja jutra - bezpieczeństwo, motywacja i personalizacja" podczas której Ania Hildebrandt-Mrozek będzie mówić o motywacji wewnętrznej: "Jak uruchamiać motywację wewnętrzną? Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce". Zapraszamy!
   
 • 23 września 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych we Wrocławiu uruchomiliśmy pierwszy w Polsce program Zarządzania Sobą na Zielonej Ścieżce dla uczniów, któremu towarzyszyć będą zajęcia dla Rodziców w ramach Akademii Rodzica. Gratulujemy Pani Dyrektor jednej z lepszych decyzji rozwojowych. We Wrocławiu stawiamy na talenty!
   
 • 5 września 2019 r. w Oleśnicy odbędzie się  V Powiatowa Konferencja Inaugurująca rok szkolny 2019/2020 podczas której dr Anna Hildebrandt-Mrozek zaprezentuje temat: "Efektywna komunikacja w zespole, czyli "zarządzanie fochem" w gronie dorosłych i młodzieży." Zapraszamy
   
 • Zapraszamy do Oleśnicy na spotkania organizowane w ramach kolejnej edycji Akademii Rodzica!
   
 • 27 sierpnia 2019 r. zapraszamy do Milicza, gdzie podczas V Konferencji Oświatowej Anna Brzosko wygłosi wykład "Jak rozwiązać szkolny problem nierozwiązywalny – między procedurą a relacjami?"
   
 • 29 czerwca 2019 r. rozpocznie zajęcia XIII edycja Szkoły Trenerów Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
  Zapraszamy, rekruracja rozpoczęta. Szczegóły tutaj
   
 • Serdecznie zapraszamy 7.06.2019 r. do Szczecina do Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli na warsztaty "Dyrektor szkoły z pasją II" prowadzone przez Annę Brzosko. Szczegóły tutaj
   


 

 • Instytut Talentów Flashpoint oraz MMC Polska serdecznie zapraszają 14-15 marca 2019 r. do Kuźni Diamentów, czyli jak rozwijać talenty pracowników z Pokolenia X i Y? Szkolenie w Warszawie zapisy tutaj

 • Mamy przyjemność poinformować, że wykładowcy studiów podyplomowych HR Business Partner oraz nowo powstałych Senior HR Business Partner realizowanych przez Akademia Leona Koźmińskiego pod kierownictwem Kariny Popieluch przygotowali publikację "HR Business Partner", której celem jest dostarczenie HRowcom wiedzy i inspiracji w erze wartości, talentu i wszechobecnej cyfryzacji. Wśród autorów jest Renata Gut, która napisała rozdział o zarządzaniu TALENTAMI w organizacji. Zapraszamy do lektury!
  Więcej tutaj...

 • Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze dzieło: mapaRODZINY unikalne narzędzie diagnostyczne, które powstało by umożliwić rozpoznanie różnic między CZŁONKAMI RODZINY wynikających z odmiennych wzorców myślenia, działania i odczuwania.
  Celem mapyRODZINY jest stworzenie MAPY SIEBIE dla każdego członka Rodziny, znalezienie optymalnej „instrukcji obsługi”. A następnie stworzenie MAPY RODZINY tak by każdy działał na swojej „Zielonej ścieżce”, jako zdrowy i szczęśliwy człowiek. mapaRODZINY powstała we współpracy z Premiere Multimedia.

  Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mapaRODZINY
   
 • Miło nam poinformować, iż archiwalne odcinki Magazynu "Czas na pracę, praca na czasie", emitowanego w TVP REGIONALNA  w którym Renata Gut i dr Anna Hildebrandt-Mrozek jako ekspertki udzielały porad na temat tego jak znaleźć motywację, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak zidentyfikować osobiste talenty, jak zbudować efektywne zespoły itd. można obejrzeć tutaj (porada eksperta zaczyna się ok. 16min programu) 
 • Wspólnie z firmą Premiere Multimedia stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie do odkrywania talentów i zarządzania nimi! Szczegóły tutaj

              Mapa ucznia- Mapa klasy - Mapa szkołyJesteś w: start  >> Aktualności