logo


Aktualności

 • Zapraszamy już dziś, 5. lutego 2020 na spotkanie z dr Anną Hildebrandt-Mrozek inaugurujące cykl spotkań w ramach "Akademii Rozwoju" w Bibliotece Publicznej im. M. Reja w Oleśnicy. A oto całoroczny program:
   - 5 lutego 2020: Jak pomóc nastolatkom w okresie dorastania?,
     dr Anna Hildebrandt-Mrozek
  - 18 marca 2020: Jak radzić sobie z własną złością i nauczyć dziecko
     radzenia sobie ze złością, Grażyna Kącka
  - 20  maja 2020: Empatia - czy możemy się jej nauczyć? Praktyczne
     wskazówki, dr Anna Hildebrandt-Mrozek
  - 23 września 2020: Kompetencje prospołeczne rodziców - co warto
     zamodelować?, Grażyna Kącka
  - 18 listopada 2020: Konsumpcja i reklama a zdrowie dzieci
     i młodzieży. Na co mamy wpływ?, dr Anna Hildebrandt-Mrozek

 • Mamy przyjemność poinformować, że wykładowcy studiów podyplomowych HR Business Partner oraz nowo powstałych Senior HR Business Partner realizowanych przez Akademia Leona Koźmińskiego pod kierownictwem Kariny Popieluch przygotowali publikację "HR Business Partner", której celem jest dostarczenie HRowcom wiedzy i inspiracji w erze wartości, talentu i wszechobecnej cyfryzacji. Wśród autorów jest Renata Gut, która napisała rozdział o zarządzaniu TALENTAMI w organizacji. Zapraszamy do lektury! 
  Więcej tutaj...
 • Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze dzieło: mapaRODZINY unikalne narzędzie diagnostyczne, które powstało by umożliwić rozpoznanie różnic między CZŁONKAMI RODZINY wynikających z odmiennych wzorców myślenia, działania i odczuwania.
  Celem mapyRODZINY jest stworzenie MAPY SIEBIE dla każdego członka Rodziny, znalezienie optymalnej „instrukcji obsługi”. A następnie stworzenie MAPY RODZINY tak by każdy działał na swojej „Zielonej ścieżce”, jako zdrowy i szczęśliwy człowiek. mapaRODZINY powstała we współpracy z Premiere Multimedia.

  Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mapaRODZINY
   
 • Archiwalne odcinki Magazynu "Czas na pracę, praca na czasie", emitowanego w TVP REGIONALNA  w którym Renata Gut i dr Anna Hildebrandt-Mrozek jako ekspertki udzielały porad na temat tego jak znaleźć motywację, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak zidentyfikować osobiste talenty, jak zbudować efektywne zespoły itd. można obejrzeć tutaj (porada eksperta zaczyna się ok. 16min programu) 
 • Wspólnie z firmą Premiere Multimedia stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie do odkrywania talentów i zarządzania nimi! Szczegóły tutaj

              Mapa ucznia- Mapa klasy - Mapa szkołyJesteś w: start  >> Aktualności