logo


Aktualności

 • Serdecznie zapraszamy 24. listopada br. w godz. 18.00-20.00 na konferencję edukacyjną "Skuteczne strategie działania w obecnej rzeczywistości – człowiek, zespół, technologia." Renata Gut i Anna Brzosko postarają się odpowiedzieć na pytanie: Czy Twoje przekonania i postawy wobec życia ułatwiają, czy utrudniają Ci adaptację do obecnej sytuacji? Szczegóły i zapisy tutaj: https://edu.documaster.pl/konferencje-listopad 
   
 • Wraz z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy w środę 21 października na konferencję pod tytułem: „Edukacja w czasach COVID-19 - jak sprostać nowym wymaganiom w szkole oraz w domu, co warto robić inaczej?”, która odbędzie się online za pośrednictwem platformy Documaster Campus i transmisji na Youtube. Wydarzenie jest skierowane do dyrektorów szkół, nauczycieli oraz do rodziców uczniów. Prelekcje potrwają od godziny 11.00 do 13.00, ponadto przewidziano 45 minut na pytania od uczestników i odpowiedzi prelegentów. Zapisy oraz więcej informacji o wydarzeniu znajdują się na stronie.  Po zarejestrowaniu się na konferencję, otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji.
  Zapisy tutaj: https://edu.documaster.pl/konferencja-21-10 
   
 • Informujemy naszych Klientów i Partnerów, iż z dniem
  20. maja 2020 r. zakończyła się współpraca trenerska z Panią dr Anną Hildebrandt-Mrozek. Dziękujemy za współpracę.  Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za projekty i treści realizowane przez Panią Annę w przyszłości.

 • Zapraszamy do obejrzenia zapisu rozmowy z Renatą Gut dla AHK Polska - WEBINAR: Stres, komunikacja i przywództwo w czasach pandemii. 
  Dwa i pół miesiąca życia w izolacji społecznej, w atmosferze lęku, niepewności i nieprzewidywalności, w trudnych warunkach towarzyszących pracy zdalnej, w sposób oczywisty odcisnęły swoje piętno na naszych emocjach. Nie dziwią zatem najświeższe raporty World Economic Forum, WHO i wielu innych organizacji międzynarodowych, podkreślając jak ważne jest, szczególnie dziś, znalezienie sposobów radzenia sobie ze stresem.
   
  Podczas rozmowy z Renatą Gut poruszane były następujące tematy:
  👉Czy można skutecznie zarządzać emocjami?
  👉Jakie mamy narzędzia, aby motywować do działania siebie i innych?
  👉Jak odnaleźć się w gąszczu często sprzecznych informacji i braku obiektywizmu?
  👉Czy mówimy już o kryzysie przywództwa?
  👉Czym jest „antykruchość " i dieta informacyjna.
   
  Webinarium było wprowadzeniem do cyklu szkoleń online.
  Więcej szczegółów na: ahk.pl/pl/wydarzenia  
   
 • 28. maja 2020 r. o godz. 21.00 zapraszamy na drugi z cyklu webinar wspierający Rodziców w budowaniu relacji z dziećmi.
  Renata Gut odpowie na pytania:
  👉Jak współczesna wiedza pomaga rodzicom wspierać dzieci w rozwoju?
  👉Dlaczego i jak świadomy rodzic zarządza lepiej relacjami z dziećmi?
  👉Kim jest rodzic godny zaufania, na którego można zawsze liczyć?
  👉Jak komunikować, aby dzieci chciały za nami podążać?

  Link do rejestracji znajduje się tutaj 
   
 • Czas, w którym się znaleźliśmy jest trudny i zaskakujący. Nie sposób zaplanować, nadchodzących dni, sprostać wszystkim wymaganiom, opanować emocje. Ta nowa sytuacja generuje całą lawinę kłopotów, z którymi my rodzice musimy się zmierzyć. Wszyscy mówią, że teraz mamy więcej czasu dla swoich najbliższych, a w rzeczywistości tego czasu nie ma. Trudno jest być rodzicem i mierzyć się ze swoją pracą, edukacją online dziecka, zmiennymi humorami domowników i nieustannym kontrolowaniem czy lekcje są zrobione.
  Zatrzymaj się na chwilę i daj sobie czas na wsparcie.
   
  Zapraszamy Państwa 21. maja 2020 r. o godz. 21.00 na BEZPŁATNY LIVE WEBINAR z Renatą Gut wspierający rodziców w wychowaniu dzieci.
   
  Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować pod poniższym linkiem.
  UWAGA‼ W okienku Szkoła* wybieramy Leader School Śrem
  https://leaderschool207.clickmeeting.pl/poznamy-si…/register  
   
 • Zapraszamy 23 września 2020 r. na spotkanie w ramach "Akademii Rozwoju" w Bibliotece Publicznej im. M. Reja w Oleśnicy: Kompetencje prospołeczne rodziców - co warto zamodelować?, prowadzi Grażyna Kącka.
 • Mamy przyjemność poinformować, że wykładowcy studiów podyplomowych HR Business Partner oraz nowo powstałych Senior HR Business Partner realizowanych przez Akademia Leona Koźmińskiego pod kierownictwem Kariny Popieluch przygotowali publikację "HR Business Partner", której celem jest dostarczenie HRowcom wiedzy i inspiracji w erze wartości, talentu i wszechobecnej cyfryzacji. Wśród autorów jest Renata Gut, która napisała rozdział o zarządzaniu TALENTAMI w organizacji. Zapraszamy do lektury! 
  Więcej tutaj...
 • Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze dzieło: mapaRODZINY unikalne narzędzie diagnostyczne, które powstało by umożliwić rozpoznanie różnic między CZŁONKAMI RODZINY wynikających z odmiennych wzorców myślenia, działania i odczuwania.
  Celem mapyRODZINY jest stworzenie MAPY SIEBIE dla każdego członka Rodziny, znalezienie optymalnej „instrukcji obsługi”. A następnie stworzenie MAPY RODZINY tak by każdy działał na swojej „Zielonej ścieżce”, jako zdrowy i szczęśliwy człowiek. mapaRODZINY powstała we współpracy z Premiere Multimedia.

  Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu mapaRODZINY
   
 • Archiwalne odcinki Magazynu "Czas na pracę, praca na czasie", emitowanego w TVP REGIONALNA  w którym Renata Gut jako ekspert udzielała porad na temat tego jak znaleźć motywację, przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, jak zidentyfikować osobiste talenty, jak zbudować efektywne zespoły itd. można obejrzeć tutaj (porada eksperta zaczyna się ok. 16min programu) 
 • Wspólnie z firmą Premiere Multimedia stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie do odkrywania talentów i zarządzania nimi! Szczegóły tutaj

              Mapa ucznia- Mapa klasy - Mapa szkołyJesteś w: start  >> Aktualności